Компанія Ningbo Ruidafeng Electric Co., Ltd. знаходиться в місті Сісі, провінція Чжецзян. Це центр економічного золотого трикутника Шанхай, Ханчжоу та Нінбо у південному крилі економічного кола дельти річки Янцзи навколо затоки Ханчжоу. Це виробниче підприємство, що спеціалізується на проектуванні, виробництві, продажі та обслуговуванні електричного обладнання.


Основна продукція компанії включає водонепроникні коробки, пластикові водонепроникні коробки, литі алюмінієві водонепроникні коробки, автоматичні вимикачі, металеві коробки, пластикові ящики для інструментів, алюмінієві коробки, алюмінієві литі коробки, корпуси з алюмінієвого профілю, ящики для зберігання, прилади для приладів, електронні набори та ін., із широким асортиментом продукції, що використовується в електроніці, приладобудуванні, контролі промислової автоматизації, зв'язку, будівництві та інших галузях; щоб забезпечити велику кількість нових та старих споживачів високоякісною та недорогою електротехнічною продукцією, продукція експортується у понад 100 країн та регіонів світу; Rui Dafeng володіє надзвичайно витонченими технічними талантами, а високоякісна робоча група може своєчасно надати клієнтам комплексне післяпродажне обслуговування.


Професійна кваліфікація та створення брендів - це бізнес-цілі Руї Дафен. Відмінна якість та надійна ціна - принципи управління Rui Dafeng. Rui Dafeng має величезні переваги та вплив талантів, ресурсів, мережі, масштабу та досвіду в електротехнічній промисловості, і став виробничим підприємством з високою конкурентоспроможністю та провідними перевагами. Компанія прагне до виживання за якістю, розвитку через обслуговування та завжди дотримується принципу дотримання контрактів та дотримання обіцянок. Протягом багатьох років ми прагнемо до якості продукції та інновацій і робимо все можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів. Спираючись на основні корпоративні цінності "цілісність, якість, інновації та взаємовигідні умови", ми щиро сподіваємось на співпрацю з вами!