Які точки обробки литої алюмінієвої водонепроникної коробки?

- 2021-03-29-

Які точки обробки литої алюмінієвої водонепроникної коробки? Основний матеріал литої алюмінієвої водонепроникної коробки - алюмінієвий сплав, його характеристика міцніша, але також стабільніша. А алюмінієвий сплав по відношенню до інших матеріалів до невеликої ваги, має відмінні показники тепловіддачі. Нелегко реагувати з іншими речовинами і має відмінні антикорозійні властивості. В даний час це один з найкращих матеріалів для оболонок. Тому продуктивність алюмінієвої водонепроникної коробки очевидна.


Точки обробки водонепроникної коробки з литого алюмінію:

1, обробка поверхні: розпилення та фосфатування, або окислення.

2. Заклепувальні частини часто можна пресувати до і після покриття.

3, вибір матеріалів, як правило, вибір високоякісної алюмінієвої пластини або пластини з алюмінієвого сплаву, іноді також вибирають з магнієм або іншими матеріалами сплаву в якості матеріалу.

4, форма його структури диверсифікована, часто може бути оброблена відповідно до якоїсь конкретної структури, наданої замовником, але також може бути надана внутрішніми частинами монтажу замовника та вимогами нашої компанії для виконання певного проектування конструкції.

5, спеціальне зварювання часто не руйнує покриття оцинкованого листа, стійкого до точок відбитків пальців, завдяки чому внутрішня сторона коробки стає красивішою та більш антикорозійною.

6, обробка ущільнювачів є фокусом водонепроникної кришки коробки, а розмір корпусу коробки та форма гумової смуги закінчені. Якщо це не водонепроникність, це не водонепроникний ящик.