Які вимоги до якості литої алюмінієвої розподільної коробки?

- 2021-03-29-

Лита алюмінієва розподільна коробка Через характеристики самого металу лита алюмінієва водонепроникна розподільна коробка використовує кремній алюмінієвий сплав. Лиття під тиском Alsi12. Лита алюмінієва водонепроникна коробка має сильну здатність пристосовуватися до навколишнього середовища, застосовуючи процес фосфатного напилення на зовнішній поверхні. Порівняно з подібною пластиковою розподільною коробкою, лита алюмінієва розподільна коробка також має характеристики тепловіддачі, електромагнітного екранування, антистатики, вогнезахисту тощо. Статична робоча температура -60 ° - 130 ° може краще адаптуватися до середовища з високою та низькою температурою, де знаходиться обладнання. Кожен виріб оснащений металевими підвісними ніжками для полегшення настінного обладнання, в нижній частині пристрою бос попередньо виготовлена ​​різьбова різьба для компонентів пристрій лита алюмінієва розподільна коробка нетоксична і не випромінює: кварцовий камінь виглядає гладко, гладко і не утримання подряпин, може безпосередньо контактувати з їжею, безпечно та нетоксично! Якісний кварцовий камінь з вибраним природним мінералом кварцового кристалу, вміст SiO2 у ньому перевищує 99,9%, а в процесі очищення сировина не містить жодних речовин, що може призвести до випромінювання домішок важких металів, 94% кристалів кварцу та інших добавок смоли кварцовий камінь без ризику радіаційного забруднення.


Для литої алюмінієвої розподільної коробки вимога до якості дуже важлива, оскільки вона повинна бути відкритою зовні. Отже, три вимоги до якості розподільної коробки з литого алюмінію такі:

Основним матеріалом литої алюмінієвої розподільної коробки є алюмінієвий сплав. Через природу матеріалу з алюмінієвого сплаву, лита алюмінієва розподільна коробка є більш стійкою до корозії, ніж інші розподільні коробки. Розподільна коробка невелика, але вона відіграє важливу роль. Якість розподільної коробки повинна бути водонепроникною, антикорозійною та стійкою до стиску. Лита алюмінієва розподільна коробка відповідає цим трьом пунктам. Він виготовлений з технології виготовлення водонепроникних коробок та корозійно-стійкого матеріалу з алюмінієвого сплаву, а також вигнутої панельної просторової структури, що є ідеальним вибором.