Як правильно вибрати водонепроникну литу алюмінієву розподільну коробку.

- 2021-03-29-

1. Правильно виберіть марку герметизації

Рівень захисту ІР є дуже важливим фактором при виборі водонепроникних розподільних коробок. Відповідно до IEC-60529, число ІР (захист від потрапляння) - це здатність оболонки протистояти проникненню твердих частинок, а друге число - захисна здатність оболонки від крапель води. Tenset водонепроникний литий алюмінієвий розподільний короб класу IP до IP67, що означає, що він може адаптуватися до суворих умов.

Клас IP визначений лише для оболонки, але обладнання також має відповідати відповідним вимогам після встановлення. Тобто, якщо водонепроникну розподільну коробку потрібно встановлювати з кабельними водонепроникними з’єднаннями, рівень захисту повинен бути вищим, ніж захист коробки (основні водонепроникні кабельні з’єднання на ринку можуть відповідати стандарту IP68).

2. Виберіть правильний розмір

Звичайно, вибір правильного розміру водонепроникної коробки спочатку ґрунтується на розмірі існуючих компонентів та положенні обладнання, яке потрібно розмістити, щоб вирішити. Однак слід також подумати, чи будуть додані нові компоненти в майбутньому, і якщо так, чи достатньо місця. Важливо також зазначити, чи стандартні розміри, надані постачальником розподільної коробки, є зовнішніми чи внутрішніми. Простір, доступний для встановлення, зазвичай менший, ніж передбачені внутрішні розміри, на що також слід звернути увагу.

3. Зверніть увагу, які деталі входять у стандартну конфігурацію виробу

Більшість виробників (особливо вітчизняних виробників) мають номери товарів, які не вказують, які стандартні деталі включені. Загальновідомо, що розподільна коробка містить кришку, корпус коробки, ущільнювальну стрічку та гвинт кришки. Відповідно до різних потреб, виробники також будуть оснащені такими, як фіксований настінний кут, монтажний підлогу, кабельні з'єднання та інші додаткові аксесуари. Щоб уникнути неприємностей пізніше, перед тим, як зробити замовлення, важливо знати, що є стандартним, а що необов’язковим.

4. Тривале робоче середовище обладнання

Як правило, купуйте лише те, що правильно, а не те, що дорого. Водонепроникна розподільна коробка відповідно до різних цін на матеріали також має великі відмінності. Перед вибором спочатку слід з’ясувати, працює обладнання довгий час у приміщенні чи на відкритому повітрі. Якщо вона перша, ми рекомендуємо водонепроникну розподільну коробку з АБС із відносно низькою ціною. ABS може повністю задовольнити загальні потреби в приміщенні завдяки своїм чудовим всебічним характеристикам. Якщо це найкраще зовнішнє середовище з використанням водонепроникної розподільної коробки з полікарбонату, воно має кращу атмосферостійкість, жаростійкість, вогнестійкість, стійкість до УФ, антивікові та інші властивості, ніж матеріали з АБС, звичайно, ціна також вища.